Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip

There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip

Gjithkush ka një sekret për të cilin vdes.Sep. 24, 2021USA96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Makani Young largohet nga Hawaii për në shtetin e qetë krahinor të Nebraskës, ku do të jetojë me gjyshen dhe do të përfundojë shkollën e mesme. Por me diplomimin në derë, shokët e saj të klasës fillojnë të përfundojnë në sytë e një vrasësi që zbulon sekretet e tyre më të errëta në të gjithë qytetin, duke terrorizuar viktimat me një maskë që riprodhon tiparet e tyre. Me një të kaluar misterioze pas saj, Makani dhe miqtë e saj do të përpiqen të zbulojnë identitetin e vrasësit para se të jetë tepër vonë për ta.

There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal There's Someone Inside Your House
Vlerësimi IMDb 4.7 3,466 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 92 vota

Regjizori

Patrick Brice
Regjizori

Aktorët

Sydney Park isMakani Young
Makani Young
Théodore Pellerin isOliver Larsson
Oliver Larsson
Asjha Cooper isAlex Crisp
Alex Crisp
Dale Whibley isZach Sanford
Zach Sanford
Diego Josef isRodrigo Morales
Rodrigo Morales
Burkely Duffield isCaleb Greeley
Caleb Greeley
Sarah Dugdale isKatie Koons
Katie Koons
Andrew Dunbar isDeputy Chris Larsson
Deputy Chris Larsson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Collection (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Betrayed 1988
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip