Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip

The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip

Ata dhanë gjithçka që kishin për të kursyer gjithçka që mundënMar. 31, 2017Czech Republic126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të pushtimit nazist të Polonisë dhe shkatërrimit të mëvonshëm të kopshtit zoologjik të Varshavës, drejtori i kopshtit zoologjik Jan Zabinski dhe gruaja e tij Antonina janë të detyruar t’i nënshtrohen menaxherit të ri të emëruar nga Rajhu. Sapo nazistët fillojnë të dëbojnë hebrenjtë në kampet e përqendrimit, Jan dhe Antonina rrezikojnë gjithçka për të fshehur sa më shumë viktima të ardhshme në kopshtin zoologjik të tyre. Përkundër të gjitha mosmarrëveshjeve, Antonina dhe hebrenjtë e mbrojtur arrijnë të krijojnë një marrëdhënie të veçantë besimi që do të çojë në një plan shpëtimi zemërthyer.

The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Zookeeper's Wife
Vlerësimi IMDb 7 41,160 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 1,221 vota

Regjizori

Niki Caro
Regjizori

Aktorët

Jessica Chastain isAntonina Żabińska
Antonina Żabińska
Daniel Brühl isLutz Heck
Lutz Heck
Johan Heldenbergh isJan Żabiński
Jan Żabiński
Timothy Radford isRyszard Żabiński (Younger)
Ryszard Żabiński (Younger)
Efrat Dor isMagda Gross
Magda Gross
Iddo Goldberg isMaurycy Fraenkel
Maurycy Fraenkel
Shira Haas isUrszula
Urszula
Val Maloku isRyszard Zabinski
Ryszard Zabinski
Martha Issová isRegina Kenigswein
Regina Kenigswein
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Music (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Betrayed 1988
The Courier 2020
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip