Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013

The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013

Oct. 16, 2013France, Canada105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një hartograf 12-vjeçar largohet fshehurazi nga ferma e familjes së tij në Montana ku jeton me babanë e tij kauboj dhe nënën shkencëtare dhe udhëton në të gjithë vendin në bordin e një treni mallrash për të marrë një çmim në Institutin Smithsonian.

The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Titulli origjinal The Young and Prodigious T.S. Spivet
Vlerësimi IMDb 7.1 17,344 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 532 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Casino 1995
Transformers: Age of Extinction 2014
The Cooler (2003)
The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip
Cherry 2021
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
The Nest 2020
Devil in a Blue Dress (1995)
Kickboxer 4: The Aggressor 1994