Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Yin Yang Master 2021

The Yin Yang Master 2021

Feb. 12, 2021China113 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota është në prag të një lufte shkatërruese me përbindëshat që po vijnë për të tërhequr Gurin e Shkallëzuar. Jeta e Yin Yang Master Qingming është në rrezik dhe ai udhëton në botë të ndryshme për t’u përgatitur për sulmet e ardhshme. Në udhëtimin e tij, Qingming zbulon se çelësi për të gjitha fatkeqësitë është përqafimi i identitetit të tij hibrid si të njeriut ashtu edhe të përbindëshit.

The Yin Yang Master 2021
Titulli origjinal 侍神令
Vlerësimi IMDb 6.4 1,800 vota
Vlerësimi TMDb 7 24 vota

Regjizori

Li Weiran
Regjizori

Aktorët

Chen Kun isQin Ming
Qin Ming
Zhou Xun isBai Ni
Bai Ni
Qu Chuxiao isYuan Bo Ya
Yuan Bo Ya
Wang Likun isPeach blossom fairy
Peach blossom fairy
Shen Yue isShen Le
Shen Le
Wang Zixuan isSnow girl
Snow girl
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Charm City Kings 2020
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark 1981
Bumblebee 2018
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip