Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Year Earth Changed 2021

The Year Earth Changed 2021

Mother Nature is making a comeback.Apr. 16, 2021United Kingdom48 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pamjet e panjohura më parë tregojnë se si jetesa jonë në karantinë hapi derën që natyra të kërcej dhe të lulëzonte. Përtej deteve, qiellit dhe tokave, Toka gjeti ritmin e saj kur ne u ndalëm.

The Year Earth Changed 2021
The Year Earth Changed 2021
The Year Earth Changed 2021
Titulli origjinal The Year Earth Changed
Vlerësimi IMDb 8.4 2,138 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 22 vota

Regjizori

Tom Beard
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Becoming 2020
Seaspiracy 2021
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Wordplay 2006
Stripped: Los Angeles 2020
Messi (2014) me Titra Shqip