Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip

The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip

Për të gjetur të vërtetën, duhet të besosh.Jul. 24, 2008Canada104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Disa gra zhduken në fshatrat e Virxhinia dhe i vetmi çelës janë mbetjet njerëzore që fillojnë të shfaqen aty këtu, në grumbujt e borës në autostradë. Gjurmët janë shumë të zbehta dhe policia po kërkon kuturu. Gjithashtu për këtë arsye, e udhëhequr nga një prift vizionar, ajo përpiqet të ndjekë një shteg që të çon në një eksperiment të çuditshëm mjekësor që mund të lidhet disi me zhdukjen e shumëfishtë. Ky do të ishte rasti ideal për ish-agjentët, Fox Mulder dhe Dana Scully, të cilët nuk duan të merren më me hulumtimet që kanë bërë në të kaluarën për seksionin e hetimeve paranormale të FBI-së të mbyllur prej kohësh.

The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The X Files: I Want to Believe
Vlerësimi IMDb 5.9 90,139 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 1,102 vota

Regjizori

Chris Carter
Regjizori

Aktorët

David Duchovny isFox Mulder
Fox Mulder
Gillian Anderson isDana Scully
Dana Scully
Amanda Peet isASAC Dakota Whitney
ASAC Dakota Whitney
Billy Connolly isFather Joseph Crissman
Father Joseph Crissman
Xzibit isAgent Mosley Drummy
Agent Mosley Drummy
Mitch Pileggi isWalter Skinner
Walter Skinner
Callum Keith Rennie is2nd Abductor - Janke Dacyshyn
2nd Abductor - Janke Dacyshyn
Adam Godley isFather Ybarra
Father Ybarra
Alex Diakun isGaunt Man
Gaunt Man
Nicki Aycox is2nd Victim - Cheryl Cunningham
2nd Victim - Cheryl Cunningham
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucy 2014
The Avengers (2012) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Inland Empire 2006
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip