Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The X Files (1998) me Titra Shqip

The X Files (1998) me Titra Shqip

Luftoni të ArdhmenJun. 19, 1998Canada121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tridhjetë e pesë mijë vjet më parë, një grup njerëzish të epokës së gurit zgjuan një krijesë gjakatare të burgosur në një shpellë të rrethuar nga akulli me nxehtësinë e pishtarëve të tyre. Sot në të njëjtën shpellë zhduket fillimisht një djalë, pastaj katër zjarrfikës të cilët janë thirrur. Ndërsa autoritetet përpiqen të fshehin atë që ndodhi, Dana Scully dhe Fox Mulder fillojnë hetimin e tyre.

The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal The X Files
Vlerësimi IMDb 7 103,517 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,127 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

David Duchovny isAgent Fox Mulder
Agent Fox Mulder
Gillian Anderson isAgent Dana Scully
Agent Dana Scully
Mitch Pileggi isAssistant Director Walter Skinner
Assistant Director Walter Skinner
William B. Davis isThe Cigarette-Smoking Man
The Cigarette-Smoking Man
John Neville isThe Well-Manicured Man
The Well-Manicured Man
Martin Landau isKurtzweil
Kurtzweil
Jeffrey DeMunn isBronschweig
Bronschweig
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Transporter (2002) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Out of Time (2003)
Forensic (2020)
Archenemy 2020
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017