Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The World We Make (2019) me Titra Shqip

The World We Make (2019) me Titra Shqip

Për ëndrrat ia vlen të luftoshApr. 19, 2019USA108 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

18-vjeçarja Lee, një kalorëse e aftë dhe Jordan, një futbollist i jashtëzakonshëm, janë në prag të ndërtimit të një jete së bashku. Sidoqoftë, lumturia e tyre testohet kur paragjykimet racore zënë vend në qytetin e tyre të vogël në dukje progresiv.

The World We Make (2019) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The World We Make
Vlerësimi IMDb 5.2 633 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 16 vota

Regjizori

Brian Baugh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Modern Times (1936) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Caught by a Wave 2021
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Rose Island 2020
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip