Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Wolverine 2013

The Wolverine 2013

When he's most vulnerable, he's most dangerous.Jul. 23, 2013United States126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Logan (Hugh Jackman), luftëtar i përjetshëm dhe i huaj, është në Japoni, vendin e luftëtarëve trima të samurajve. Këtu çeliku samurai do të përplaset me adamantinën e kthetrave të Wolverine, kur Logan është i detyruar të përballet me një armik të kalibrit të tij. I pambrojtur për herë të parë dhe i shtyrë përtej të gjitha kufijve fizikë dhe emocionalë, ai do të përballet me luftën e tij të brendshme kundër pavdekësisë, duke dalë edhe më i forcuar se më parë.

The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
The Wolverine 2013
Titulli origjinal The Wolverine
Vlerësimi IMDb 6.7 437,119 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 7,643 vota

Regjizori

James Mangold
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Tao Okamoto isMariko Yashida / Scarlet Samurai
Mariko Yashida / Scarlet Samurai
Rila Fukushima isYukio / Pinkie Pie
Yukio / Pinkie Pie
Hiroyuki Sanada isShingen Harada / Lord Shingen
Shingen Harada / Lord Shingen
Famke Janssen isJean Grey
Jean Grey
Svetlana Khodchenkova isMadame Hydra / Viper
Madame Hydra / Viper
Brian Tee isNoburo Mori
Noburo Mori
Haruhiko Yamanouchi isIchiro Yashida / Silver Samurai
Ichiro Yashida / Silver Samurai
Ken Yamamura isYoung Yashida
Young Yashida
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Species: The Awakening 2007
Doomsdayer 2001
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Dune 2021 me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Terminator Genisys 2015
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip