Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4fcom
The White Tiger (2021)

The White Tiger (2021)

Eat or get eaten up.Jan. 13, 2021India125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shofer ambicioz indian përdor zgjuarsinë dhe dinakërinë e tij për të shpëtuar nga varfëria dhe për t’u ngjitur në majë. Një udhëtim epik bazuar në bestsellerin e New York Times.

The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)
Titulli origjinal The White Tiger
Vlerësimi IMDb 7.1 49,627 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 535 vota

Regjizori

Ramin Bahrani
Regjizori

Aktorët

Adarsh Gourav isBalram Halwai
Balram Halwai
Priyanka Chopra isPinky Madam
Pinky Madam
Vijay Maurya isMukesh 'The Mongoose'
Mukesh 'The Mongoose'
Mahesh Pillai isSchool Inspector
School Inspector
Aaron Wan isPremier
Premier
Abhishek Khandekar isAssistant Commissioner
Assistant Commissioner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper 3 2004
Cruel Intentions 3 2004
Barbershop 2: Back in Business 2004
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Red 2021