Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4femax20.com
The Way We Are 2020

The Way We Are 2020

Jan. 01, 2020Turkey121 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh të vjetër bashkohen për të qenë me tezen / gjyshen e tyre të dashur e cila u kujdes për ta kur ishin fëmijë për ditët e saj të fundit. Dhe gjërat ndërlikohen.

The Way We Are 2020
Titulli origjinal Biz Böyleyiz
Vlerësimi IMDb 5.6 4,858 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008
Saving Private Ryan (1998)
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Crash 2005
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
The Hater (2020)