Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Water Man (2021)

The Water Man (2021)

May. 07, 2021United States92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gunner dhe nëna e tij kanë një lidhje të veçantë. Gruaja mbështet ëndrrat dhe aspiratat artistike të Gunner ndërsa babai i tij Amos, shpesh në rrugë, ka një vizion shumë të ndryshëm për të ardhmen e tij.

Babë e bir përpiqen të zgjidhin mosmarrëveshjet për jetën e qetë, por ndërsa përkeqësohet shëndeti i nënës, Gunner hidhet në të dy tekstet shkencore dhe alternative në kërkim të kurave të mundshme.

Kur Gunner dhe shoqja e tij rebele Jo zhduken në pyll në kërkim të Njeriut misterioz të Ujit dhe fuqive të tij shëruese, Amos duhet të zhytet në botën e djalit të tij për t’i gjetur dhe për t’i bashkuar pjesët e familjes së tij së bashku.

The Water Man (2021)
Titulli origjinal The Water Man
Vlerësimi IMDb 4.9 568 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 8 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Crisis 2021
Transformers: Age of Extinction 2014
Twist (2021) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021