Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Wannabe (2015) me Titra Shqip

The Wannabe (2015) me Titra Shqip

Bazuar në histori të vërtetë.Dec. 04, 2015United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të fiksuar me figurën e John Gotti dhe të dashuruar marrëzisht, Tommy (Vincent Piazza) dhe Rose (Patricia Arquette) janë dy njerëz të zakonshëm nga New York që marrin momentin e tyre të lavdisë kur fillojnë të shënojnë goditje kundër elitës mafioze të qytetit.

The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Wannabe
Vlerësimi IMDb 5.1 1,559 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 26 vota

Regjizori

Nick Sandow
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Forensic (2020)
The Transporter (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Supernova (2021) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021