Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Voyeur (1994) me Titra Shqip

The Voyeur (1994) me Titra Shqip

Jan. 27, 1994Italy90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një kolegj në Romë, një profesor, me nofkën “Dodo” është në një depresion të thellë. Gruaja e tij mahnitëse e bukur sapo e la atë për një burrë tjetër. Dodo dëshiron që ajo të kthehet shumë keq dhe ka ëndrra erotike për të. Një studente e bukur e re në klasën e tij i kërkon një udhëtim për në shtëpi dhe josh burrin me fat, por prapë ai pyet veten për gruan e tij dhe të dashurin e saj.

The Voyeur (1994) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'uomo che guarda
Vlerësimi IMDb 5.6 3,147 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 101 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

One More Kiss 1999
Out of Time (2003)
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
The Tower (2012) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021