Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Virtuoso 2021

The Virtuoso 2021

Every betrayal begins with trust.Apr. 30, 2021United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rreziku, mashtrimi dhe vdekja zbresin në një qytet të përgjumur, kur një vrasës profesionist pranon një detyrë të re nga mentori dhe shefi i tij enigmatik. Me disa elementë në dispozicion, ai do të duhet të identifikojë shënjestrën e tij midis disa shënjestrave të mundshme, përfshirë sherifin. Ndërkohë, një takim me një grua simpatike kërcënon të prishë gjithçka.

The Virtuoso 2021
The Virtuoso 2021
The Virtuoso 2021
The Virtuoso 2021
The Virtuoso 2021
Titulli origjinal The Virtuoso
Vlerësimi IMDb 4.9 3,258 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 121 vota

Regjizori

Aktorët

Anthony Hopkins isThe Mentor
The Mentor
Abbie Cornish isThe Waitress
The Waitress
Diora Baird isJohnnie's Girl
Johnnie's Girl
Anson Mount isThe Virtuoso
The Virtuoso
Eddie Marsan isThe Loner
The Loner
David Morse isThe Deputy
The Deputy
Richard Brake isHandsome Johnnie
Handsome Johnnie
Chris Perfetti isThe Motel Clerk
The Motel Clerk
Lory Molino isBackground
Background
Shay Guthrie isCamaro Girl
Camaro Girl
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Bloodsport 1988
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Monster (2018)
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark 1981
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip