Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Vindicator (2020)

The Vindicator (2020)

Aug. 02, 2020China93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ky film rreth luftës së spiunëve dhe luftimeve në xhungël tregon historinë legjendare të një kinezi duke luftuar me 13 ushtarë profesionistë nga vendi armik gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe duke i gjuajtur një nga një.

The Vindicator (2020)
The Vindicator (2020)
The Vindicator (2020)
The Vindicator (2020)
The Vindicator (2020)
Titulli origjinal The Vindicator (2020) me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 5.9 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cosmic Sin 2021
Justice Society: World War II 2021
Star Wars 1977
X-Men Origins: Wolverine 2009
Transformers: Age of Extinction 2014
A Bittersweet Life 2005
Godzilla: King of the Monsters 2019
Those Who Wish Me Dead (2021)
Sniper: Legacy 2014
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip