Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Vault 2021

The Vault 2021

No job is impossible.Mar. 04, 2021Spain118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëmendja e Thom, një student i shkëlqyer i inxhinierisë, kapet nga kasaforta e Bankës së Spanjës e cila, e ndërtuar mbi njëqind vjet më parë, nuk është shkelur kurrë dhe është e mbrojtur nga një sistem sigurie i pakrahasueshëm në botë, i aftë të shkaktojë një përmbytje. në dhomën ku ndodhet kasaforta në rast shkeljeje. Duke mësuar se një thesar legjendar do të mbahet në kasafortë për dhjetë ditë, Thom mendon për një plan të përpiktë për të hyrë në Bankë dhe për të bërë një grabitje shumë të frytshëm me tregtarin e artit karizmatik Walter Moreland. Sidoqoftë, ata do të kenë vetëm 105 minuta kohë, koha e finales së Kupës së Botës në futboll e cila do të luhet nga Spanja dhe do të tërheqë vëmendjen e të gjithë kombit.

The Vault 2021
The Vault 2021
The Vault 2021
The Vault 2021
The Vault 2021
Titulli origjinal Way Down
Vlerësimi IMDb 6.4 7,762 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 170 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sixth Sense 1999
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Cosmic Sin 2021
Face/Off (1997) me Titra Shqip