Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Vault (2017) me Titra Shqip

The Vault (2017) me Titra Shqip

Askush nuk është i sigurt.Sep. 01, 2017USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në përpjekje për të shpëtuar jetën e vëllait të tyre Michael, dy motrat Dillon – Leah dhe Vee – organizojnë një grabitje banke. Meqenëse ato nuk mbledhin mjaft para në depozitën e sipërme, me këshillën e menaxherit të bankës Ed Maas, ato nxitojnë në nivelin më të ulët. Këtu, megjithatë, ato bëjnë një zbulim të tmerrshëm. Dy motrat do të detyrohen të zgjedhin midis përballjes me policinë jashtë ose luftimit të forcave të tmerrshme të mbinatyrshme që popullojnë bodrumin e bankës.

The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Vault
Vlerësimi IMDb 4.9 12,728 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 300 vota

Regjizori

Dan Bush
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Revolver (2005)
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Black Bear 2020
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Kickboxer 1989
The Factory (2018) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip