Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Untouchables (1987) me Titra Shqip

The Untouchables (1987) me Titra Shqip

Çfarë jeni përgatitur të bëni?Jun. 03, 1987United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjatë viteve të Proibicionizmit, një agjent i Thesarit të SHBA, Elliot Ness, për të luftuar krimin dhe për të arritur të “inkuadrojë” AL Capone, formon një ekip jozyrtar agjentësh. Ai përfshin një qitës të ri, një polic në pension të mençur dhe i pakorruptueshëm dhe një llogaritar. Dy prej tyre humbin lëkurën, por grupi i “paprekshëm” fiton betejën e tyre.

The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Untouchables
Vlerësimi IMDb 7.9 288,142 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 4,128 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Costner isEliot Ness
Eliot Ness
Sean Connery isJim Malone
Jim Malone
Charles Martin Smith isAgent Oscar Wallace
Agent Oscar Wallace
Andy García isAgent George Stone/Giuseppe Petri
Agent George Stone/Giuseppe Petri
Richard Bradford isPolice Chief Mike Dorsett
Police Chief Mike Dorsett
Jack Kehoe isWalter Payne
Walter Payne
Billy Drago isFrank Nitti
Frank Nitti
Patricia Clarkson isCatherine Ness
Catherine Ness
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yakuza and The Family (2021)
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
The Boondock Saints 1999
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Ararat 2002
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Hater (2020)