Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Uninvited (2009) me Titra Shqip

The Uninvited (2009) me Titra Shqip

A mund ta besoni atë që shihni?Jan. 30, 2009USA87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anna kthehet në shtëpi pas një periudhe të kaluar në spital pas vdekjes së nënës së saj. Situata në familje, megjithatë, nuk është ajo që ai priste: babai në fakt ka krijuar një marrëdhënie me infermieren që kishte ndihmuar nënën, fantazma e së cilës i shfaqet Anës dhe hedh paralajmërime të qarta për gruan. Së bashku me motrën e saj, Anna përpiqet të bindë babanë e saj për qëllimet e vërteta të njerkës së ardhshme, kundër së cilës dy vajzat së shpejti do të gjenden në një betejë të jashtëzakonshme, psikologjike dhe ndryshe.

The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Uninvited
Vlerësimi IMDb 6.3 78,234 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,131 vota

Regjizori

Charles Guard
Regjizori

Aktorët

Emily Browning isAnna Ivers
Anna Ivers
Kevin McNulty isSheriff Emery
Sheriff Emery
Jesse Moss isMatthew Hendricks
Matthew Hendricks
Dean Paul Gibson isDr. Silberling
Dr. Silberling
Heather Doerksen isMildred Kemp
Mildred Kemp
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Malignant (2021) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Captive (2021)