Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 120 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Unholy (2021) me Titra Shqip

The Unholy (2021) me Titra Shqip

Be careful who you pray to.Mar. 31, 2021United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alisa, një vajzë me probleme dëgjimi, merr një vizitë nga Virgjëresha Mari dhe papritmas mund të dëgjojë, flasë dhe shërojë të sëmurët. Ndërsa njerëzit dynden për të parë mrekullitë e saj, ngjarjet marrin një kthesë gjithnjë e më të tmerrshme. Një gazetar, i cili shpreson të rifillojë karrierën e tij duke hetuar se çfarë ndodh me Alisën, fillon të pyesë nëse ka diçka më të keqe prapa mrekullive të pretenduara.

The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Unholy
Vlerësimi IMDb 5 8,008 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 884 vota

Regjizori

Aktorët

Cary Elwes isBishop Gyles
Bishop Gyles
Katie Aselton isDr. Natalie Gates
Dr. Natalie Gates
William Sadler isFather Hagan
Father Hagan
Christine Adams isMonica Slade
Monica Slade
Diogo Morgado isMonsignor Delgarde
Monsignor Delgarde
Marina Mazepa isMary Elnor
Mary Elnor
Celeste Oliva isLibrarian
Librarian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Mama (2013) me Titra Shqip
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Seance (2021)
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Captive (2021)
The Deep House (2021) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Ripper Untold (2021) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip