Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Unhealer (2020) me Titra Shqip

The Unhealer (2020) me Titra Shqip

Me një fuqi të madhe vjen dhimbja e madhe.Oct. 09, 2020United States94 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalosh, viktimë e bullizmit jeton vetëm me nënën e tij në kushte të pasigurta dhe për të duket se nuk ka rrugëdalje nga një jetë e vështirë. Pas një tjetër rrahjeje, Kelly duket se nuk është në gjendje të rikuperohet. Me qëllimet më të mira, nëna e tij vendos ta trajtojë atë te një shaman i cili padashur ia transmeton pushtetin djalit. Nga ky moment, kushdo që e prek atë do të ndiejë dhimbjen që po i shkakton vetë, si dhe çdo ndjesi tjetër që djali vendos të marrë dhe transmetojë si të dojë. Fillon hakmarrja e tij kundër atyre që e munduan dhe së shpejti do të kapërcehen kufijtë e vetë-shkaktimit të dhimbjes.

The Unhealer (2020) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Unhealer
Vlerësimi IMDb 4.6 238 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flashback (2021) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
The Deep House (2021) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Species II 1998
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Die Hard (1988) me Titra Shqip