Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Tunnel (2019) me Titra Shqip

The Tunnel (2019) me Titra Shqip

Dy mënyra - Nuk ka rrugëdaljeDec. 25, 2019NO103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kamion çisternë përplaset në një tunel në malet e ngrirura të Norvegjisë. Familjet, adoleshentët dhe turistët që po kthehen në shtëpi për Krishtlindje janë bllokuar në errësirë. Një stuhi dëbore pengon shpëtimin dhe për gjithë kohën që kalon bëhet një armik që duhet mposhtur. Pastaj kur çisterna merr flakë, situata përkeqësohet më tej, duke lejuar që të shfaqet natyra e vërtetë e njeriut, e prirur më shumë drejt shpëtimit të tij sesa ndaj të tjerëve.

The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tunnelen
Vlerësimi IMDb 6.1 3,947 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 152 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Heatstroke (2013) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020