Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip

The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip

Dec. 08, 2019USA89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paul është rritur nga babai i tij. Për të, të bësh miq është praktikisht e pamundur për shkak të ndryshimit të tij drastik nga moshatarët e tij. Duke vuajtur nga hipertrikoza e lindur, ai ka një sasi jo normale të flokëve dhe zbokthit. Në moshën trembëdhjetë vjeç, Paul vendos të kërkojë nënën e tij për të marrë përgjigjet që i duhen.

The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The True Adventures of Wolfboy
Vlerësimi IMDb 5.6 540 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 17 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

George Washington 2000
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Soul (2020)
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip