Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Transporter (2002) me Titra Shqip

The Transporter (2002) me Titra Shqip

Rregullat jane bere per tu thyer.Oct. 02, 2002France92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank Martin, një ish-agjent i Forcave Speciale, jeton një ekzistencë të qetë në bregdetin francez. Kohë pas kohe ai duhet të kryejë një mision si “transportues” mercenar. Në këto raste ai duhet të transferojë ngarkesa njerëzore dhe ngarkesash, por ai kurrë nuk bën pyetje. Një ditë ai shkel rregullat e rrepta që i ka vendosur vetes sepse në paketimin që duhet të mbajë ka një grua.

The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Transporter
Vlerësimi IMDb 6.8 289,350 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3,955 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
The Sixth Sense 1999
X-Men Origins: Wolverine 2009
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip