Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Trader (2018) me Titra Shqip

The Trader (2018) me Titra Shqip

Jan. 19, 2018Georgia23 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tregtar udhëtues siguron një pamje në jetën rurale në Republikën e Gjeorgjisë, ku patatet janë monedhë dhe ambicia është shtypur nga varfëria.

The Trader (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal სოვდაგარი
Vlerësimi IMDb 6.8 2,404 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 39 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
Life Overtakes Me (2019) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip