Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 236 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Town (2010) me Titra Shqip

The Town (2010) me Titra Shqip

Mirësevini në kryeqytetin e grabitjes së bankave në Amerikë.Sep. 15, 2010United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Doug është një hajdut me përvojë i cili po planifikon vjedhjen e tij të ardhshme të madhe me njerëzit e tij. Sidoqoftë – pavarësisht përvojës së tij – ai nuk mund ta nxjerrë nga mendja Claire, menaxheren e bankës së fundit që ai grabiti. Deri në pikën që ai vendos ta shohë përsëri, këtë herë pa maskë, dhe t’i afrohet asaj, duke e lënë tërheqjen mes tyre të rritet. Gjërat ndërlikohen, megjithatë, sepse një agjent i FBI punon në gjurmët e Doug, i cili është shumë i vendosur për ta gjetur atë dhe i vendosur në interesin e tij joprofesional me Claire, duke ndezur një rivalitet të dyfishtë midis dy burrave.

The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Town
Vlerësimi IMDb 7.5 363,417 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 3,617 vota

Regjizori

Ben Affleck
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isDoug MacRay
Doug MacRay
Rebecca Hall isClaire Keesey
Claire Keesey
Jeremy Renner isJames Coughlin
James Coughlin
Jon Hamm isAdam Frawley
Adam Frawley
Blake Lively isKrista Coughlin
Krista Coughlin
Titus Welliver isDino Ciampa
Dino Ciampa
Pete Postlethwaite isFergus 'Fergie' Colm
Fergus 'Fergie' Colm
Slaine isAlbert 'Gloansy' Magloan
Albert 'Gloansy' Magloan
Owen Burke isDesmond Elden
Desmond Elden
Chris Cooper isStephen MacRay
Stephen MacRay
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Batman: Soul of the Dragon 2021
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Immortals 2011
Pearl Harbor 2001
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Music (2021) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip