Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Tower (2012) me Titra Shqip

The Tower (2012) me Titra Shqip

Sky Tower. 108 Tregime. Mbijetoni me çdo kusht.Dec. 25, 2012South Korea121 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lee Dae-ho është një baba i vetëm dhe drejtor i Sky Tower, një rrokaqiell luksoz 120-katësh në Seaoul. Një punëtor serioz dhe i pëlqyer nga kolegët e tij, Dae-ho është fshehurazi i dashuruar me Seo Yoon-hee, një menaxhere restoranti. Z. Jo, pronari i kompleksit, ka vendosur të organizojë një festë faraonike për Krishtlindje, me helikopterë që fluturojnë mbi Sky Tower për të spërkatur borën e rreme. Ndërsa festa është në aktivitet të plotë, një prej helikopterëve bie në ndërtesë duke shkaktuar një zjarr të madh. Mes flakëve, Dae-ho lëviz për të shpëtuar jetën e vajzës së tij Ha-na, Yoon-hee dhe kolegëve të tjerë. Në të njëjtën kohë, zjarrfikësi Kang Young-kee lufton për ta vendosur zjarrin nën kontroll, duke ndihmuar Dae-ho edhe me koston e jetës së tij.

The Tower (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 타워
Vlerësimi IMDb 6.6 5,626 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 178 vota

Regjizori

Kim Ji-hoon
Regjizori

Aktorët

Sol Kyung-gu isKang Young-ki
Kang Young-ki
Son Ye-jin isSeo Yoon-hee
Seo Yoon-hee
Kim Sang-kyung isLee Dae-ho
Lee Dae-ho
Jo Min-ah isLee Ha-na
Lee Ha-na
Kim In-kwon isOh Byung-man
Oh Byung-man
Do Ji-han isLee Seon-woo
Lee Seon-woo
Ahn Sung-ki isYeouido Fire Station Chief
Yeouido Fire Station Chief
Lee Han-wi isKim Jang-ro
Kim Jang-ro
Cha In-pyo isPresident Jo
President Jo
Jung In-gi isSection head Cha
Section head Cha
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burn After Reading 2008
Prom Night 2008
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Transformers 2007
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
Swordfish (2001) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Worth (2021) me Titra Shqip