Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 731 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip

The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip

Lufta për të nesërmen fillon sot.Jun. 30, 2021United States138 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Bota është në tronditje kur një grup udhëtarësh në kohë mbërrijnë nga 2051 për të dhënë një mesazh urgjent: brenda tridhjetë vjetësh, raca njerëzore do të jetë në prag të humbjes së një lufte globale kundër një specie vdekjeprurëse aliene. E vetmja shpresë për mbijetesë është që ushtarët dhe civilët e së tashmes do të transportohen në të ardhmen dhe t’i bashkohen betejës. Midis rekrutëve është mësuesi i shkollës së mesme dhe njeriu i familjes Dan Forester. I vendosur për të shpëtuar botën për vajzën e tij të vogël, Dan bashkohet me një shkencëtar të shkëlqyer dhe babanë e tij të larguar në një kërkim të dëshpëruar për të rishkruar fatin e planetit.

The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Tomorrow War
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 8.7 618 vota

Regjizori

Chris McKay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Santana (2020)
Sniper: Reloaded 2011