Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Toll 2021

The Toll 2021

You gotta pay the troll tollMar. 26, 2021Canada80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një mëngjes, Cami e rraskapitur telefonon dikë nga aeroporti që mund ta çojë atë në vendin në mes të askundit ku është babai i saj. Shoferi i saj është Spencer shqetësues, sjellja e të cilit ngre më shumë se disa dyshime. Frika i lëshon vendin terrorit kur makina me të cilën po udhëtojnë prishet në një rrugë të izoluar dhe të dy e kuptojnë se nuk janë vetëm. Të ndjekur nga një forcë e mbinatyrshme që dikton rregullat e një loje masakre, ata së shpejti do ta gjejnë veten të vendosur përballë njëri-tjetrit.

The Toll 2021
Titulli origjinal The Toll
Vlerësimi IMDb 5.3 1,404 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 36 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pig (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Fracture 2007
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Kickboxer 1989
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Vertigo 1958 me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip