Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip

The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip

Jun. 12, 2007France98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marsejë, korrik 1905. I riu Marsel Pagnol sapo ka mbaruar shkollën e mesme dhe po përgatitet të shkojë në lice. Tre muajt para fillimit të mësimeve duken si një përjetësi pasi ai do t’i jetojë ato në fshat, në kodrat e Aubagne. Si djalë qyteti, ai gjen natyrën, të mrekullueshme dhe mikun e tij Lili atje. Sidoqoftë, për të gjallëruar ditët e tij, do të jetë takimi me Isabelle dhe sharmi i saj i rrezikshëm.

The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Temps des secrets
Vlerësimi IMDb 6.7 75 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 18 vota

Regjizori

Aktorët

Richard Oiry isMarcel Pagnol à 11 ans
Marcel Pagnol à 11 ans
Andrée Damant isEugénie Pagnol
Eugénie Pagnol
Pierre Maguelon isAndré Pagnol
André Pagnol
Armelle Deutsch isAugustine Pagnol
Augustine Pagnol
Robin Causse isMarcel Pagnol à 16 ans
Marcel Pagnol à 16 ans
Fanny Paillard isTante Rose
Tante Rose
Christiane Conil isFifi Pagnol
Fifi Pagnol
Maxime Riquier isPaul Pagnol à 8 ans
Paul Pagnol à 8 ans
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Aladdin (2019) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021