Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Time Machine (2002) me Titra Shqip

The Time Machine (2002) me Titra Shqip

Aventura më e madhe MIDIS gjithë kohës!Mar. 04, 2002United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

New York, 1899. Aleksandri, një shkencëtar dhe shpikës i shkëlqyer, bie në dashuri me Emën. Një mbrëmje ndërsa janë në Central Park ata sulmohen nga një hajdut. Gjatë grindjes, Ema plagoset për vdekje dhe ndihma e shpëtuesve nuk ka dobi. Që nga ajo ditë Aleksandri është angazhuar për ndërtimin e një makine kohe që mund të ndryshojë rrjedhën e ngjarjeve. Falë pajisjes, shkencëtari do ta gjejë veten të katapultuar në të ardhmen.

The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Time Machine
Vlerësimi IMDb 6 119,881 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,598 vota

Regjizori

Simon Wells
Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isAlexander Hartdegen
Alexander Hartdegen
Jeremy Irons isÜber-Morlock
Über-Morlock
Mark Addy isDavid Filby
David Filby
Phyllida Law isMrs. Watchett
Mrs. Watchett
Laura Kirk isFlower Seller
Flower Seller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inferno 1999
Raiders of the Lost Ark 1981
Clash of the Titans 1981
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Seven Samurai 1954
The Beast 2020
The Patriot 2000
The Thaw 2009 me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)