Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip

The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip

Pyet realitetin.Apr. 16, 1999United States101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në katin e trembëdhjetë të një rrokaqielli ku është vendosur një korporatë e madhe, Douglas dhe Hannon shtynë teknologjinë virtuale në maksimum duke rindërtuar Los Anxhelos në 1937. Kur Douglas zgjohet i mërzitur, ai zbulon një këmishë të përgjakur dhe kufomën e Hannon në dhomën e pasme të një pubi. I thirrur për të njohur trupin në ‘morgun’ e mjekut, dyshimet bien mbi të. Por a është ai fajtori i vërtetë dhe, mbi të gjitha, pse nuk mban mend asgjë?

The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Thirteenth Floor
Vlerësimi IMDb 7.1 68,228 vota
Vlerësimi TMDb 7 887 vota

Regjizori

Josef Rusnak
Regjizori

Aktorët

Craig Bierko isDouglas Hall
Douglas Hall
Armin Mueller-Stahl isHannon Fuller
Hannon Fuller
Gretchen Mol isJane Fuller
Jane Fuller
Dennis Haysbert isDet. Larry McBain
Det. Larry McBain
Steven Schub isDet. Zev Bernstein
Det. Zev Bernstein
Leon Rippy isJane's Lawyer
Jane's Lawyer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Captive (2021)
Below Zero 2021 me titra shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Pharaoh’s War (2019)
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip