Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Thing (2011) me Titra Shqip

The Thing (2011) me Titra Shqip

Nuk është njerëzor. Ende.Oct. 12, 2011Canada103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Paleontologia Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) sapo ka mbërritur në Antarktidë për të sjellë kontributin e saj të paçmuar në një grup studiuesish norvegjezë të cilët kanë bërë një zbulim të pabesueshëm. Nën një shtresë akulli, studiuesit kanë gjetur një anije kozmike aliene brenda së cilës ndodhet një krijesë e çuditshme, e cila në shikim të parë duket se ka vdekur. Në realitet, qenia e tmerrshme është e gjallë dhe ka aftësinë e jashtëzakonshme për të marrë tiparet e atyre që e rrethojnë. Në një kohë të shkurtër, një klimë dyshimi dhe frike do të rri pezull midis shkencëtarëve, duke i vendosur ata kundër njëri-tjetrit.

The Thing (2011) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Thing
Vlerësimi IMDb 6.2 123,954 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,051 vota

Regjizori

Dug Rotstein
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boss Level (2021) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Idiocracy 2006
Rise of the Mummy (2021) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
The Wolverine 2013
Changeling (2008) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Voyagers 2021
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Wild Things (1998)