Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Thaw 2009 me Titra Shqip

The Thaw 2009 me Titra Shqip

Jan. 01, 2009United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një stacion të largët kërkimor në Polin e Veriut, katër studentë zbulojnë se pasojat e tmerrshme të vërteta të shkrirjes së akullit pas ngrohjes globale janë kthimi në jetë i asaj që ishte varrosur në akull: një parazit parahistorik i gjetur në një kufomë mamuthi në fakt është i çliruar nga letargjia dhe studentët e kontaminuar duhet t’i nënshtrohen një karantine të tmerrshme nëse nuk dëshirojnë të rrezikojnë infektimin e gjithë botës.

The Thaw 2009 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Thaw
Vlerësimi IMDb 5.2 11,528 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 209 vota

Regjizori

Mark A. Lewis
Regjizori

Aktorët

Val Kilmer isDr. David Kruipen
Dr. David Kruipen
Martha MacIsaac isEvelyn Kruipen
Evelyn Kruipen
Kyle Schmid isFederico Fulce
Federico Fulce
Anne Marie DeLuise isDr. Jane Sanders
Dr. Jane Sanders
Alexandra Staseson isInfected Girl
Infected Girl
Steph Song isLing Chen
Ling Chen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bridge of Dragons 1999
The Vault 2021
The Midnight Sky 2020
Willy’s Wonderland 2021
Forensic (2020)
The Girl from the Naked Eye (2012)
Wanted (2008)
Interview with the Assassin 2002
Godzilla vs. Kong 2021
Son 2021
Outside the Wire 2021
SAS: Red Notice 2021