Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Swarm (2020) me Titra Shqip

The Swarm (2020) me Titra Shqip

Oct. 14, 2020France101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Virginie jeton në një fermë me fëmijët e saj Laura dhe Gaston, duke rritur karkaleca për përmbajtjen e tyre të lartë të proteinave. Sidoqoftë, gjërat nuk shkojnë ashtu siç ajo do të donte, paratë janë të pakta, problemet praktike po rriten, tensionet me fëmijët janë në axhendë dhe diskutimet me fqinjët nuk mungojnë. Por gjithçka ndryshon ditën kur zbulon se karkalecat kanë një pasion të çuditshëm për gjakun.

The Swarm (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Nuée
Vlerësimi IMDb 5.3 4,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 187 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tomb Raider (2018) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
The Heiress 2021
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip