Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Superdeep (2020) me Titra Shqip

The Superdeep (2020) me Titra Shqip

Pa dritë. Pa shpëtim.Nov. 04, 2020Russia113 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1984, në Rrethin Arktik, Kola Superdeep Borehole është laboratori më i madh sekret në BRSS, i vendosur 12,000 metra nën tokë. Disa muaj pasi vendi u hap, shkencëtarët regjistruan zëra dhe britma me origjinë të panjohur. Laboratori më pas mbyllet dhe një ekip kërkimesh emergjente, i udhëhequr nga Anna, dërgohet për të zbuluar se çfarë fshihet në vrimën më të thellë në botë.

The Superdeep (2020) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Кольская сверхглубокая
Vlerësimi IMDb 4.9 1,458 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 64 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red 2021
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Son 2021
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
I Am All Girls (2021)
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip