Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Stupids (1996) me Titra Shqip

The Stupids (1996) me Titra Shqip

Amerikane si tortë me mollë dhe dy herë më të zgjuar.Aug. 08, 1996United Kingdom94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Stanley dhe Joan Stupid jetojnë me fëmijët e tyre të vegjël Buster dhe Petunia. Ata flenë me këmbët në jastëk, lexojnë gazetën e mbështjellë, hekurosin feta proshutë, Stanley vendos krem ​​rroje në shpinë dhe pastaj rruhet me brisk elektrik, Buster thotë se po zvogëlohet sepse, i vendosur pranë një fidani, ajo shkon më e lartë dhe më e lartë.

The Stupids (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Stupids
Vlerësimi IMDb 4.2 6,499 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 46 vota

Regjizori

John Landis
Regjizori

Aktorët

Tom Arnold isStanley Stupid
Stanley Stupid
Jessica Lundy isJoan Stupid
Joan Stupid
Bug Hall isBuster Stupid
Buster Stupid
Alex McKenna isPetunia Stupid
Petunia Stupid
Mark Metcalf isColonel Neidermeyer
Colonel Neidermeyer
Matt Keeslar isLieutenant Neal
Lieutenant Neal
Christopher Lee isEvil Sender
Evil Sender
Robert Wise isStanley's Neighbor
Stanley's Neighbor
David Ferry isLate-night show host
Late-night show host
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Circus (1928) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Golden Arm (2021)
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Miss (2020)
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Death to 2020 2020