Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Stronghold (2017) me Titra Shqip

The Stronghold (2017) me Titra Shqip

Mbroni të kaluarën për hir të së ardhmesOct. 12, 2017Ukraine100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një eklips diellor aktivizon një portal magjik kohe dhe një student shumë i ri Victor, nga shekulli 21 e gjen veten të katapultuar në një epokë mijëra vjet më parë. Viktorit nuk iu desh shumë kohë për të njohur bogatyrin legjendar (luftëtarët mitikë të traditës sllave lindore) në Alyoshka të re, Ilya të fuqishme dhe Dobrynya të rreptë. Të tre jetojnë duke luftuar kundër Kumanëve, të cilët përpiqen të shkatërrojnë Rusichi me çdo kusht, duke përdorur armë dhe magji të zezë. Victor do të hasë në beteja me krijesa mitike dhe ngjarje të jashtëzakonshme, i detyruar të fitojë një guxim që ai kurrë nuk e kishte imagjinuar se kishte.

The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Сторожова застава
Vlerësimi IMDb 6.4 2,610 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 162 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Loaded (2008) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Logan 2017
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip