Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip

The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip

Le të gjuajmë.Mar. 07, 2018USA85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi rrugor i një familjeje merr një kthesë të rrezikshme kur, duke mbërritur në një parking të largët për të kaluar natën, ata gjejnë shkretëtirën më absolute. Ndërsa errësira bie ngadalë, tre psikopatë të maskuar vizitojnë familjen, duke testuar çdo kufi dhe duke vënë në provë mbijetesën e tyre.

The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Strangers: Prey at Night
Vlerësimi IMDb 5.2 29,260 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,025 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Till Death (2021) me Titra Shqip
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
The Hater (2020)
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip