Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip

The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip

Sep. 17, 2020Italy104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti të rëndë në punë, Giuseppe është i papunë. Djali i tij Antò ëndërron të jetë një arkeolog dhe mendon se syri i qelqtë i babait të tij është shenjë e një superfuqie. Ata kanë qenë vetëm pasi Anxhela, një nënë dhe grua e dashur, vdiq nga një sëmundje ndërsa punonte në ara. Pa shtëpi, i detyruar të kërkojë punë dhe azil në një qytet tendë së bashku me punëtorët e tjerë sezonalë, Xhuzepe ka ende forcën për ta mbajtur Anto pranë tij në mbrëmje dhe për t’i treguar atij një histori. Ai i premtoi atij se një ditë do ta kthejë nënën e tij dhe do ta respektojë këtë premtim, me çdo çmim.

The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spaccapietre
Vlerësimi IMDb 5.9 150 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip