Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Starling (2021) me Titra Shqip

The Starling (2021) me Titra Shqip

Shpresa Fillon e VogëlSep. 17, 2021USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar përballet me një provë tragjike. Ndërsa Jack largohet nga shtëpia për t’u përballur me pikëllimin, Lilly mbetet në “botën reale” duke luftuar me fajin e saj dhe një luftë të brendshme paralizuese të lidhur me njohurinë se ajo duhet të jetojë me një sekret të errët. Sikur e gjithë kjo të mos ishte e mjaftueshme, një zog bën një fole në kopshtin e gruas dhe fillon ta dëmtojë dhe sulmojë atë. Metafora për të gjitha problemet e saj, zogu bëhet një obsesion komik për Lilly, e cila përpiqet në çdo mënyrë të shpëtoj prej tij. Do të jetë takimi me Larry, psikolog i çuditshëm me një të kaluar të trazuar dhe të bëhet një veteriner, për të lindur një miqësi unike dhe të pamundur midis të dyve, e cila do t’i ndihmojë ata të eksplorojnë, njohin dhe trajtojnë problemet e tyre.

The Starling (2021) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Starling
Vlerësimi IMDb 5.7 515 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 40 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Meander (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip