Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2playersb.com
  • Server 3ninjastream.to
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip

The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip

Atyre iu dhanë 2 javë. Zgjati 6 ditë.Jul. 17, 2015United States122 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njëzet e katër nga shtatëdhjetë e pesë studentë meshkuj zgjidhen për një Loje rolesh që do t’i kthejë ata rastësisht në roje dhe të burgosur brenda një burgu të sajuar, të vendosur në bodrumin e ndërtesës së psikologjisë në Stanford.

 

Shënim: Bazuar në eksperimentin shoqëror të kryer në 1971 nga Doktor Philip Zimbardo.

The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Stanford Prison Experiment
Vlerësimi IMDb 6.9 39,314 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 722 vota

Regjizori

Aktorët

Billy Crudup isDr. Philip Zimbardo
Dr. Philip Zimbardo
Michael Angarano isChristopher Archer
Christopher Archer
Ezra Miller isDaniel Culp / Prisoner 8612
Daniel Culp / Prisoner 8612
Tye Sheridan isPeter Mitchell / Prisoner 819
Peter Mitchell / Prisoner 819
Olivia Thirlby isDr. Christina Maslach
Dr. Christina Maslach
Nelsan Ellis isJesse Fletcher
Jesse Fletcher
Moisés Arias isAnthony Carroll
Anthony Carroll
Nicholas Braun isKarl Vandy
Karl Vandy
Gaius Charles isPaul Vogel
Paul Vogel
Keir Gilchrist isJohn Lovett
John Lovett
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doomsdayer 2001
Wrong Place, Wrong Time 2021
My Son (2021) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Security (2021) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Halloween Kills (2021) me Titra Shqip
High Ground (2020)