Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The Stand In (2020)

The Stand In (2020)

Steal the spotlight.Dec. 03, 2020United States101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur urdhërohet të shërbejë një vit në rehabilitim, aktorja Candy punëson stand-in e saj në shesh për të zënë vendin e saj. Gruaja pa pretendime rrotullon skenarin dhe vjedh identitetin, karrierën dhe të dashurin e saj në këtë komedi gazmore për tregtimin e vendeve.

The Stand In (2020)
The Stand In (2020)
The Stand In (2020)
Titulli origjinal The Stand In
Vlerësimi IMDb 4.6 2,456 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Like Father (2018) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Happiest Season 2020
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Coming to America 1988
Knight and Day (2010)
The Circus (1928) me Titra Shqip