Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip

The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip

Ato kanë gjithçka nën kontrroll.Aug. 02, 2018Canada117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Audrey dhe Morgan, dy mikesha të ngushta 30-vjeçare nga Los Angeles, papritur e gjejnë veten në qendër të një komploti ndërkombëtar kur i dashuri i të parës shfaqet në banesën e tyre me një ekip vrasësish vdekjeprurës që e ndjekin. Të habitura edhe ato vetë, të dyja hidhen në veprim ndërsa ikin nëpër Evropë nga vrasësit dhe një agjent britanik i dyshimtë ndërsa hartojnë një plan për të shpëtuar botën.

The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Spy Who Dumped Me
Vlerësimi IMDb 6.1 71,959 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,768 vota

Regjizori

Susanna Fogel
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Deadpool 2 2018
AK vs AK 2020
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Moxie 2021
Wild Dog 2021