Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip

The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip

May. 22, 1992Italy86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mark Derrick, një ish -agjent i narkotikëve në Miami, duhet të vrasë një burrë në Buenos Aires, për të cilin ai beson se është djali i shefit të mafias që shfarosi familjen e tij. Në apartamentin pranë  është një grua e re, Marina, e cila pretendon se është skllave e një mjeshtri të dashur që e torturon në shfaqje perverse dashurore. Marina dhe Marku bëhen të dashuruar, por është një kurth, i cili do të përfundojë duke i kushtuar të gjithëve jetën e tyre.

The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spiando Marina
Vlerësimi IMDb 4.8 477 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 21 vota

Regjizori

Aktorët

Debora Caprioglio isMarina Valdez
Marina Valdez
Steve Bond isMark Derrick
Mark Derrick
Sharon Marino isIrene (come Sharon Twoney)
Irene (come Sharon Twoney)
Pedro Loeb isSteinberg
Steinberg
Roberto Ricci isil Killer di Miami
il Killer di Miami
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
The Marksman 2005