Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Sixth Sense 1999

The Sixth Sense 1999

Not every gift is a blessing.Aug. 06, 1999United States107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nëntë vjeçari Cole Sear ka një jetë tronditjesh, dhimbjesh dhe tmerresh të papritura. Në fakt, ai posedon një lloj “vezullimi” që e bën atë të shohë burrat e varur të ekzekutuar dyqind vjet më parë në atë që është bërë shkolla e tij dhe e bën atë të shohë një grua me gjysmën e fytyrës së shqyer.

Të vdekurit i kërkojnë atij drejtësi, të vërtetë, ata kërkojnë që ai të lirohet nga një limbo e pakënaqësisë tokësore. Dhe psikologu, ende i traumatizuar nga sulmi i pësuar një vit më parë nga një pacient i vjetër i tij, i cili nuk kishte qenë në gjendje ta ndihmonte, fillon ta besojë atë.

 

Shënim për filmin: – The Sixth Sense 1999 me Titra Shqip

Është një horror kurioz, shqetësues dhe nxitës, i shkruar dhe drejtuar nga M. Night Shyamalan, një autor i ri me origjinë indiane i cili ka studiuar në New York dhe që ka ide shumë të qarta për ndërtimin dhe “mbajtjen” në suspancë. Më shumë se tmerri, është dhimbja dhe vetmia që rrjedhin në filmin e Shyamalan. Një drithmë e ftohtë vazhdon gjatë gjithë filmit.

The Sixth Sense 1999
The Sixth Sense 1999
The Sixth Sense 1999
The Sixth Sense 1999
The Sixth Sense 1999
Titulli origjinal The Sixth Sense
Vlerësimi IMDb 8.1 926,344 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 8,600 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isMalcolm Crowe
Malcolm Crowe
Toni Collette isLynn Sear
Lynn Sear
Olivia Williams isAnna Crowe
Anna Crowe
Donnie Wahlberg isVincent Grey
Vincent Grey
Mischa Barton isKyra Collins
Kyra Collins
Trevor Morgan isTommy Tammisimo
Tommy Tammisimo
Bruce Norris isStanley Cunningham
Stanley Cunningham
Angelica Page isMrs. Collins
Mrs. Collins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

AK vs AK 2020
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
The Vault 2021
Rambo (2008) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip