Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Sitter (2011) me Titra Shqip

The Sitter (2011) me Titra Shqip

Babysiter më i keq në botë.Dec. 09, 2011USA81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E lodhur dhe e zemëruar nga pezullimi i njëzetë i djalit të saj nga kolegji, një nënë beqare e detyron djalin (Jonah Hill) të kujdeset për fëmijët e tre fëmijëve të fqinjëve, në mënyrë që ta fuqizojë atë dhe ta bëjë atë të qetësohet. Nata e parë e punës, megjithatë, kthehet në një turne të gjallë të qytetit: për të përmbushur një kërkesë nga vajza që ai do, i riu sjell tre fëmijët dëmtues me vete, duke shkuar në praninë e dy tregtarëve të errët të kokainës. Do të vijë një natë çmendurie dhe rreziku.

The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sitter
Vlerësimi IMDb 5.7 69,615 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 704 vota

Regjizori

Aktorët

Jonah Hill isNoah Griffith
Noah Griffith
Landry Bender isBlithe Pedulla
Blithe Pedulla
Max Records isSlater Pedulla
Slater Pedulla
Kevin Hernandez isRodrigo Pedulla
Rodrigo Pedulla
Ari Graynor isMarisa Lewis
Marisa Lewis
Erin Daniels isMrs. Pedulla
Mrs. Pedulla
D.W. Moffett isDr. Pedulla
Dr. Pedulla
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jolt (2021) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
The Prom 2020
The Comeback Trail (2020)
The Cutting Edge 1992
The Starling (2021) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021