Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Silence of the Lambs 1991

The Silence of the Lambs 1991

To enter the mind of a killer she must challenge the mind of a madman.Feb. 01, 1991United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Clarice Starling është një nga studentët më të mirë në akademinë e trajnimit të FBI-së. Jack Crawford dëshiron që Clarice të intervistojë Dr. Hannibal Lecter, një psikiatër i shkëlqyer, i cili është gjithashtu një psikopat i dhunshëm, duke shërbyer jetën pas hekurave për veprime të ndryshme vrasjesh dhe kanibalizmi. Crawford beson se Lecter mund të ketë njohuri për një çështje dhe se Starling, si një grua e re tërheqëse, mund të jetë një karrem i shkëlqyer për ta tërhequr atë.

The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
The Silence of the Lambs 1991
Titulli origjinal The Silence of the Lambs
Vlerësimi IMDb 8.6 1,301,877 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 11,973 vota

Regjizori

Aktorët

Jodie Foster isClarice M. Starling
Clarice M. Starling
Anthony Hopkins isDr. Hannibal Lecter
Dr. Hannibal Lecter
Scott Glenn isJack Crawford
Jack Crawford
Ted Levine isJame 'Buffalo Bill' Gumb
Jame 'Buffalo Bill' Gumb
Anthony Heald isDr. Frederick Chilton
Dr. Frederick Chilton
Brooke Smith isCatherine Martin
Catherine Martin
Diane Baker isSenator Ruth Martin
Senator Ruth Martin
Kasi Lemmons isArdelia Mapp
Ardelia Mapp
Frankie Faison isBarney Matthews
Barney Matthews
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Savage 2019
The Mist (2007) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Halloween (2018) me Titra Shqip