Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Sicilian Clan 1969

The Sicilian Clan 1969

Behind every gun is "The Sicilian Clan!"Dec. 01, 1969France125 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Roger Sartet, një grabitës i rrezikshëm vrasës i shumëfishtë, propozon një goditje të paparë për plakun Vittorio Manalese, një Sicilian i cili jeton në Paris dhe fsheh aktivitetet e tij të errëta nga familja e tij: për të kapur stolitë e një ekspozite udhëtuese. Tony Nicosia, një mafioz italo-amerikan, gjithashtu merr pjesë në grabitje. Gjithçka duket se po shkon në mënyrë të përsosur dhe Inspektori Le Goff, përgjegjës për çështjen, po përplaset në errësirë. Por brenda grupit diçka po plas …

The Sicilian Clan 1969
The Sicilian Clan 1969
The Sicilian Clan 1969
Titulli origjinal Le Clan des Siciliens
Vlerësimi IMDb 7.4 7,382 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 189 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Gabin isVittorio Manalese
Vittorio Manalese
Alain Delon isRoger Startet
Roger Startet
Lino Ventura isCommissioner Le Goff
Commissioner Le Goff
Irina Demick isJeanne Manalese
Jeanne Manalese
Amedeo Nazzari isTony Nicosia
Tony Nicosia
Yves Brainville isInvestigating judge
Investigating judge
Gérard Buhr isInspector
Inspector
Elisa Cegani isMaria Manalese
Maria Manalese
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monster (2018)
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
7 Prisoners (2021) me Titra Shqip
Red 2021
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip